Bal (gimnazjalnego) VIP-a

Uczniowie czekali na taką dyskotekę od września. Rada Rodziców zorganizowała ten bal dla uczniów, którzy starali się przez całe półrocze o dobre oceny, zachowywali się bardzo dobrze, uczestniczyli w zajęciach pozalekcyjnych (kołach zainteresowań, zajęciach wyrównawczych, sportowych), konkursach szkolnych i pozaszkolnych, zawodach sportowych, angażowali się w prace wolontariatu szkolnego, Samorządu Uczniowskiego, itp.

Zabawa była świetna w rytmach przebojów dyskotekowych, przy pulsujących kolorowych światłach. Prowadził DJ Iwan. Wyświetlane na ekranie teksty piosenek pomagały w śpiewaniu, a śpiew słyszany był na podwórku. W przerwie była pizza, napoje i lody. Każdy mógł spróbować szczęścia w loterii szkolnej "Kukułkaę. Wygrywał każdy los. Uczniowie wygrali np. dzień bez odpytywania, dzień lub tydzień bez mundurka, bezpłatne kanapki w szkolnym sklepiku, słodycze, mleko . Odbiór nagród po feriach.

Następna taka dyskoteka za rok.

Bal gimnazjalnego VIP-a - galeria