Konkurs wiedzy biblijnej

W naszym Gimnazjum dnia 9 marca br.odbył się konkurs wiedzy biblijnej z zakresu Ewangelii wg św. Marka.

Celem konkursu było zapoznanie uczniów z treścią Ewangelii oraz zachęcenie do modlitwy Pismem Świętym, zgodnie ze słowami św. Hieronima " kto nie zna Pisma Świętego nie może znać Pana Boga".

W zmaganiach wzięło 31 osób. Laureatem został Jacek Klepacki z klasy III B , który w nagrodę pojedzie na uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II do Rzymu oraz przy okazji zwiedzi wieczne miasto. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Księża katecheci.

Konkurs wiedzy biblijnej - galeria