Informacje o konkursie Junior Master of Grammar

W dniu 25 marca 2011 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbył się wojewódzki konkurs z języka angielskiego "Junior Master of Grammar". Konkurs sprawdzał wiedzę , umiejętności i wyczucie językowe uczniów na poziomie B1.

Do konkursu przystąpiło w sumie 111 uczniów z 19 gimnazjów w Białymstoku oraz gimnazja z Wasilkowa, Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca, Juchnowca Kościelnego i Zawad.

• Adam Bartulewicz kl. IA " V miejsce w konkursie;
  • Kornelia Godlewska kl. IIIE " VII miejsce w konkursie;
  • Jędrzej Sawicki kl. III A - XVI miejsce w konkursie;
  • Robert Sokólski kl. IID " XXII miejsce w konkursie.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i czerpania radości z nauki języków obcych!