Informatyczny Międzyszkolny Konkurs Graficzny
"Projekt kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Informatycznym Międzyszkolnym Konkursie Graficznym "Projekt kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia"

Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów. Celem konkursu jest:

• pogłębianie umiejętności wykorzystania edytora grafiki, usług internetowych
  • rozbudzenie zainteresowań informatycznych
  • promowanie siebie i swojej szkoły
  • kultywowanie tradycji świątecznych

Nagrody:
Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace znajdą się w galerii świątecznej.

Wymagania dotyczące prac:

• Praca polega na zaprojektowaniu kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
  • Grafika może zostać wykonana w dowolnym programie graficznym.
  • Rozdzielczość musi wynosić 500x450 pikseli. Każda praca o innej rozdzielczości zostanie przekonwertowana do wymaganej rozdzielczości. Maksymalny rozmiar nadesłanych prac wynosi 3 MB.
  • Wymagany format (rozszerzenie) grafik to jpg lub png. Zalecanym formatem jest png.
  • Zgłaszane prace do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane.
  • Prace mogą być tylko i wyłącznie samodzielnie wykonanymi autorskimi dziełami.
  • Zabrania się dodawania do pracy konkursowej elementów utworzonych przez inne osoby. Nie należy dodawać do grafik zdjęć zrobionych przez siebie lub innych, należy używać tylko narzędzi dostępnych w używanym programie graficznym.
  • Każda szkoła ma prawo zgłosić maksymalnie 10 prac, jeden autor może wykonać jedną pracę konkursową.
  • Jury ogłosi wyniki w styczniu, będzie on opublikowany na stronie www.gimnazjum49.waw.pl i www.dlazdolnych.pl.

Werdykt jury jest ostateczny i niepodważalny.

Uwagi:

• Aby wziąć udział w konkursie nauczyciel musi zarejestrować i zalogować na stronie www.dlazdolnych.pl i tu dokonać przesłania prac.
  • W razie kłopotów z rejestracją i wysyłaniem prac można kontaktować się z administratorem witryny pod adresem konkurs@dlazdolnych.pl
  • Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do użycia prac w celach reklamowych, edukacyjnych, propagujących tradycje świąteczne oraz do celów promocyjnych. Wszelkie sprawy nie zawarte w regulaminie konkursu rozpatrywać będzie jury oraz administrator witryny indywidualnie.

Prosimy zapoznać się ze szczegółami konkursu i z regulaminem na stronie konkursowej www.dlazdolnych.pl

Organizator konkursu:
Elżbieta Buk