Wyniki konkursu na najciekawszy Słownik Obrazkowy Języka Niemieckiego

Konkurs na najciekawszy Słownik Obrazkowy Języka Niemieckiego wzbudził duże zainteresowanie ze strony uczniów. Wzięło w nim udział ponad 20 uczniów. Celem konkursu było stworzenie pomocy naukowych w postaci słowników obrazkowych na konkretny temat, a także poszerzenie słownictwa z danej dziedziny. Osoby uzdolnione plastycznie miały okazję pokazać swój talent. Wszystkie słowniki charakteryzowały się oryginalnymi pomysłami i ciekawym wykonaniem. Wybór najlepszych prac przysporzył jury nie lada kłopotu. Ostatecznie jednak po burzliwych obradach ustalono, iż najlepszymi pracami są słowniki Dominiki Chmielewskiej z klasy 3d oraz Klaudii Czech z klasy 1a. Ponadto wyróżnione zostały prace Kornelii Tołoczko z klasy 3e oraz Pauli Waszkiewicz z klasy 3a.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy laureatom!

I MIEJSCE:

1. Dominika Chmielewska klasa 3d