Konkurs Centrum UNEP/GRIG

Zapraszamy uczniów klas 1 i 2

do udziału w ogólnopolskim konkursie na scenariusz audycji radiowej (reportaż) pt. Zrób prezent sobie i środowisku - o opakowaniach i odpadach opakowaniowych,realizowany w ramach ogólnopolskiej kampaniiinformacyjno-edukacyjnej. Zrób prezent sobie i środowisku!

Zachęcamy do przeczytania załączonego Regulaminu konkursu i Aneksów. Zapraszamy również na portal internetowy www.ekoprezent.org/konkurs, na którym można znaleźć dodatkowe informacje. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia do udziału w Konkursie przyjmowane będą wyłącznie drogą elektroniczną (http://ekoprezent.org/konkurs/formularz -zgloszenia ). Formularz rejestracyjny jest dostępny na portalu do 20 marca 2015 roku.

Pytania można kierować na adres e-mail: konkurs@ekoprezen lub telefonicznie: 48 22 840 66 64. Organizatorem konkursu jest Centrum UNEP/GRID - Warszawa. Konkurs jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Załączniki:

1. Aneks 1