biblioteka szkoły

Baza danych książek biblioteki
Listopad 2016 - Komputerowa baza danych biblioteki gimnazjum zawiera 11400 książek.
Wzbogaciliśmy się o kilkaset nowych woluminów dzięki realizacji projektów czytelniczych.
Styczeń 2015 - Komputerowa baza danych biblioteki gimnazjum zawiera 7820 książek
Październik 2012 - Komputerowa baza danych biblioteki gimnazjum zawiera 7070 książek

Książki od wydawnictw
W roku szkolnym 20010/2011 zrealizowaliśmy mini projekt ?pozyskiwania książek do biblioteki szkolnej?. W wyniku tej akcji nasz księgozbiór powiększył się o 65 interesujących książek dla młodzieży. Dziękujemy wydawnictwom Amber, Jaguar, Agencji Word-Press, Powergraph, Mag za okazaną dobroć.

Podręczniki od wydawnictw
W roku szkolnym 2008/2009 zorganizowaliśmy akcje pozyskiwania książek z literatury pięknej i popularnonaukowej z różnych wydawnictw. Do lutego 2009r. otrzymaliśmy dary z Wydawnictwa Stentor, Nasza Księgarnia, Wydawnictwa Rebis, Wydawnictwa Literackiego, Wydawnictwa Znak, Wydawnictwo Dolnośląskie. W wyniku tej akcji nasz księgozbiór powiększył się o interesujące książki dla młodzieży. Dziękujemy wydawnictwom za okazaną dobroć.

Podręczniki od wydawnictw
W roku szkolnym 2007/2008 biblioteka szkolna pozyskała od wydawnictw WSiP, ZamKor, Helion, Wydawnictwa Krzysztofa Pazdro podręczniki dla uczniów. Wypożyczymy je na cały rok szkolny uczniom, którzy mają trudną sytuację rodzinną.

Sprawozdanie z działalności biblioteki od 2004 do 2007 roku - plik ogłoszenia