facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie









Absolwenci

Medal ,,Złoty Absolwent"
Informacje na temat medalu

Regulamin przyznawania medalu "Złoty absolwent" (plik do pobrania)
Laureaci medalu ,,Złoty Absolwent"



Laureaci medalu ,,Złoty Absolwent"

ROK SZKOLNY 2013/2014
  1. Marta Banel - 3A
  2. Rafał Maj - 3A
  3. Julita Szymborska - 3C
  4. Aleksandra Daniluk - 3D
  5. Gabriela Maria Petrykowska - 3D
  6. Julita Sawicka - 3D
  7. Gabriela Bielenia - 3E
  8. Sylwia Babynko - 3E
  9. Wioleta Dzieniszewska - 3E
  10. Martyna Sawicka - 3E
  11. Marta Bielawska - 3F
  12. Agata Kaczyńska - 3F
ROK SZKOLNY 2012/2013
  1. Kamila Panasewicz - 3 A
  2. Ewa Żadziłko - 3B
  3. Patrycja Kryńska - 3B
  4. Justyna Gołębiewska - 3 C
  5. Dorota Muszyńska - 3C
  6. Katarzyna Ozorowska - 3C
  7. Zuzanna Oszmian - 3C
  8. Sylwia Rutkowska - 3E
ROK SZKOLNY 2011/2012
  1. Weronika Tałałaj - 3A
  2. Klaudia Siemińska - 3C
  3. Ewelina Augustynowicz - 3C
  4. Anna Bućko- 3E
  5. Agata Żyłkiewicz - 3EE
  6. Marta Owczarczuk - 3F
  7. Maria Radziszewska - 3F
ROK SZKOLNY 2010/2011
  1. Paulina Zubrzycka - 3A
  2. Judyta Stepaniuk - 3 B
  3. Maria Banel - 3 D
  4. Dominika Chmielewska - 3D
  5. Aleksandra Dąbrowska - 3E
  6. Gabriela Niewińska - 3E
  7. Julita Koszykowska - 3A
ROK SZKOLNY 2009/2010
  1. Eliza Izabela Augustynowicz - 3F
  2. Andrzej Daniluk - 3A
  3. Magdalena Kopaczewska - 3E
  4. Ewelina Pszczółka - 3D
  5. Joanna Wądołowska - 3C
ROK SZKOLNY 2008/2009
  1. Żdanuk Natalia – kl. 3A
  2. Lewicka Wioletta – kl. 3A
  3. Sosnowski Dariusz – kl.3B
  4. Putko Agnieszka – kl. 3D
  5. Zimnoch Sylwia – kl. 3D
  6. Zawadzka Anna – kl. 3F
  7. Dudkiewicz Ewa – kl. 3G
  8. Ozorowska Anna – kl. 3G
ROK SZKOLNY 2007/2008
  1. Karol Godlewski – 3A
  2. Justyna Sawicka – 3A
  3. Ewelina Ostaszewska – 3B
  4. Dominika Godlewska – 3C
  5. Michał Olszyński – 3D
  6. Anna Filipkowska – 3 F
ROK SZKOLNY 2006/2007
  1. Hanna Domurat - 3G
  2. Joanna Halicka - 3G
  3. Anna Kaniewska - 3C
  4. Patrycja Pawłuszewicz - 3C
  5. Paulina Pietreniuk - 3A
  6. Ewelina Wirchanowicz - 3G
  7. Anita Rutkowska - 3D
ROK SZKOLNY 2005/2006
  1. Izabela Olendzka - 3B
  2. Marta Woldańska - 3D
  3. Michał Król - 3B
  4. Monika Sańczyk - 3F
ROK SZKOLNY 2004/2005
  1. Urszula Grabińska - 3A
  2. Magdalena Niewińska - 3C
  3. Kamila Zagroba - 3B
  4. Ewa Zawadzka - 3F
ROK SZKOLNY 2003/2004
  1. Joanna Bujnowska - 3E
  2. Aleksandra Kaczyńska - 3B
  3. Karolina Kędzierewicz - 3E
ROK SZKOLNY 2002/2003
  1. Agnieszka Bielawska - 3,
  2. Piotr Borowik - 3D
  3. Adam Kiermut - 3C
  4. Jolanta Mikulska - 3B
ROK SZKOLNY 2001/2002
  1. Bartłomiej Barcewicz - 3E
  2. Kamila Kojro - 3E
  3. Anna Korytkowska - 3D
  4. Piotr Semeniuk - 3G


 
Powrót



gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie