Absolwenci 2010/2011

Środa 11.30 – 15.30
Czwartek 9 - 13
Piątek 9 - 13

No block: kronika_page_foot in file: tpl/absolwenci.tpl
Bal klas trzecich

Równo o godzinie 18:00, 11 czerwca 2011 roku rozpoczął się dziesiąty jubileuszowy bal na zakończenie klas trzecich. Aby tradycji stało się zadość, także tegoroczni trzecioklasiści swój bal zorganizowali w budynku gimnazjum.

Bal rozpoczęli swoimi przemówieniami Pani Dyrektor, Barbara Borkowska, a następnie przewodniczący Rady Radziców, Stanisław Słowikowski. Oboje życzyli gimnazjalistom udanej zabawy do północy i kwadrans dłużej oraz dostania się do wymarzonych szkół. Następnie reprezentacje klas trzecich zatańczyły tradycyjnego Poloneza i zabawa rozpoczęła się na dobre.

Słowa pochwały należą się rodzicom trzecioklasistów, gdyż to oni byli organizatorami tej wspaniałej uroczystości.

Bal klas trzecich - galeria