Absolwenci 2015/2016

2D
2E

Bal Absolwenta 2016

Bal Absolwenta klas trzecich to nieunikniony znak, że już za kilka chwil zaczną się wakacje. Ale zanim one się zaczną w naszej szkole jak co roku odbywa się bal na zakończenie klas trzecich. Oczywiście to zabawa i możliwość pokazania się z innej strony. Wspaniałe kreacje, muzyka i tańce oraz szwedzki stół mogły sprawiać wrażenie, że to już dorośli ludzie, przed którymi świat stoi otwarty i czeka na nowe pomysły. Oto kilka zdjęć z tegorocznego balu.