Teatr Szkolny

Dramat i Tragedię Pozostaw Teatrowi

18 marca 2009 roku teatr naszego gimnazjum brał udział w VII Przeglądzie Małych Form Teatralnych pod hasłem „Dramat i Tragedię Pozostaw Teatrowi”. Z 70 zespołów biorących udział w przeglądzie (region północno - wschodni) zakwalifikowało się 9 - w tym nasz! Na galę w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku i nasz występ- jako finalistów- czekamy do 11 maja ...

... 11 maja 2009 roku w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbył się Finał VII Przeglądu Małych Form Teatralnych „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi”. Zespół teatralny naszego gimnazjum za spektakl „Pójdźmy za Gwiazdą” otrzymał wyróżnienie za walory artystyczne.

Dramat i Tragedię Pozostaw Teatrowi - galeria